Jak vidí společnost DUHA ambasadoři? A proč náš projekt podporují?

Neodmyslitelnou součástí projektu jsou dárci. Mnozí jsou součástí charitativního projektu Novoročenky pomáhají celých 10 let, někteří se zúčastnili i dvou nultých, pilotních ročníků. Všichni dárci pomáhají šířit dobré jméno Společnosti DUHA rozesílkou svých novoročenek a my jim za to děkujeme! 

Roli ambasadorů přijaly dvě dámy, které vám předají svoje zkušenosti s projektem a důvody, proč se do něj zapojily a mají chuť s ještě větším nasazení projekt podporovat.

Začtěte se i do referencí dalších dárců a zjistěte, proč se patronem projektu stal vizuální umělec a herec Milan Cais.

AMBASADORKY A PATRON PROJEKTU

Každý máme nějaké specifické dary a k tomu ještě jeden, který máme úplně všichni – dar darovat. Projekt „Novoročenky pomáhají“ rozdává radost již více než deset let. Propojuje dar klientů DUHY výtvarným způsobem ztvárnit své vidění světa, s darem možnosti pro firmy i jednotlivce přispět a podpořit finančně dobrou věc – fungování této neziskové organizace. Může být něco lepšího než udělat radost sobě i druhým? Získáte nejen jedinečný obraz, ale i možnost zprostředkovat jej v podobě novoročenky mnoha dalším lidem. Ráda podporuji smysluplné projekty a tahle aktivita DUHY k nim rozhodně patří. Moc mne těší, že jsem mohla být od začátku u toho a stěny mé kanceláře i domova zdobí již 12 nádherných obrazů a obrázků. Všimla jsem si za ta léta, že mi každý z nich navíc svým způsobem předznamenává téma nadcházejícího roku. Na sklonku léta se již vždycky těším, jak si budu vybírat ve virtuální galerii další. Celý proces je pak velmi jednoduchý – vyberu, rezervuji si, obratem dostávám darovací smlouvu a pak už jen vybrat z nabízených formátů PF a těšit se na virtuální i papírovou verzi. A že jsou pro vás novoročenky už přežitek? Nevadí i tak můžete díky tomuhle projektu získat kousek umění z DUHY. Nahlédněte do galerie, věřím, že Vás určitě nějaký z obrazů osloví.
PaedDr. PAVLA ŽÁKOVSKÁ AMBASADORKA PROJEKTU NOVOROČENKY POMÁHAJÍ PCC KOUČKA, MENTORKA A LEKTORKA VDS TRAINING & DEVELOPMENT
Jsou to lidé jako my a snaží se žít život jako my. Ale potřebují pomoc a DUHA jim pomáhá. Každý z nás se ve svém životě potýká s řadou výzev. To, jak úspěšně je dokážeme zvládat, do značné míry určuje kvalitu našeho života. Lidé, pohybující se okolo Společnosti DUHA, ale i její klienti jsou pro mě, v tomto ohledu, velkou inspirací pro můj vlastní život. Nejen proto jsem ráda, že je můžeme podpořit.
Ing. LENKA VČELÁKOVÁ, AMBASADORKA PROJEKTU NOVOROČENKY POMÁHAJÍ MÍSTOPŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA, TRANSPORTSERVIS a. s.
Vizuální tvorba je o uvnitřnění. Je to pro mě zvláštní a svým způsobem i posvátný moment, kdy se cítím radostně. Jsou i okamžiky, kdy vnímám až terapeutický efekt. Čas jakoby plyne jinak. Společnost DUHA se pokouší, mimo jiné i díky vizuální tvorbě svých klientů, propojit pomyslným velkým duhovým obloukem vnější a vnitřní světy, a to je mi sympatické.
MILAN CAIS, PATRON PROJEKTU NOVOROČENKY POMÁHAJÍ VIZUÁLNÍ UMĚLEC A HUDEBNÍK

REFERENCE

Spojit příjemné s užitečným chce asi každý. Udělat to snadno, s dobrým pocitem a milými lidmi už je snad až moc. A přesně tohle nám již několik let před Vánoci umožňují novoročenky DUHY. My máme radost, že jsme snad trochu pomohli. Naši klienti mají radost, že jsme si na ně takovou pěknou formou vzpomněli. A snad i klienti Společnosti DUHA mají radost, že se jejich díla líbí. Už se těšíme na další možnost vybrat si z pestré nabídky témat.
Ing. ROBERT ŠEDIVEC, JEDNATEL ECONET OPENFUNDING s. r. o.
Jsem hrdý, že naše fakulta dlouhodobě spolupracuje se Společností DUHA pomáhající lidem s mentálním znevýhodněním. Podpora každoročně probíhá finančním darem a výběrem obrazu, který tradičně využíváme na fakultní novoroční přání a slavnostně ho představíme na Vánočním koncertu zaměstnanců a studentů fakulty. Klienti Společnost DUHA nám také připravují ručně vyráběné propagační předměty, například krásná a voňavá mýdla s lesní tematikou. Těšíme se na naši spolupráci i v následujících letech.
prof. Ing. RÓBERT MARUŠÁK, Ph.D. DĚKAN FAKULTY LESNICKÉ A DŘEVAŘSKÉ ČESKÉ ZEMĚDĚLSKÉ UNIVERZITY V PRAZE
Projekt Novoročenky pomáhají podporujeme téměř 10 let, neboť se nám líbí jejich originální myšlenka spojující hezké a neobyčejné věci s praktickou potřebou připomenout se svým zákazníkům před koncem roku, poděkovat za spolupráci a popřát vše nejlepší do nového roku.
DANIEL SYS, ŘEDITEL, KUHN BOHEMIA a. s.
Umění a kreativita nemají hranice a potřebují neustálou podporu. Dlouhodobě je ORBIT zapojen do akce Novoročenky pomáhají a jsem moc rád, že dnes už poměrně rozsáhlou kolekcí děl handicapovaných autorů můžeme každý den inspirovat lidi v ORBITu k tomu, aby i oni byli umělci ve svém oboru a nebáli se být kreativní. Časem si každý mezi podpořenými díly najde svého favorita, který ho tak provází časem stráveným v kanceláři.
PAVEL ŠEBERA, FINANCE DIRECTOR, ORBIT s. r. o.
Projekt Novoročenky pomáhají podporuji již mnoho let. Rád rozesílám novoroční přání, které je obohaceno o obraz, který maloval umělec se znevýhodněním a může tak upozornit na práci Společnosti DUHA a podpořit dospělé lidi s mentálním znevýhodněním. Obrazy pak dělají radost všem návštěvníkům naší Polikliniky na Národní.
MUDr. MARTIN JAN STRÁNSKÝ
S radostí podporuji charitativní projekt Společnosti DUHA s názvem „Novoročenky pomáhají“ již pátým rokem. Tento projekt pro mě představuje spojení podpory a pomoci nádhernému záměru, který podporuje klienty Společnosti DUHA s mentálním znevýhodněním a poskytuje jim příležitost zapojit se do zlepšování své kvality života a sociální integrace. Vytvořením novoročenky z obrazu z tohoto projektu se mi navíc naskytuje každoroční příjemná příležitost poděkovat našim klientům a obchodním partnerům za jejich spolupráci v minulém roce a popřát jim všechno nejlepší do roku nového. Je to zároveň symbolický způsob vyjádření naší vděčnosti a podpory pro umělce s handicapem. Těší mě, že mohu být součástí tohoto krásného projektu a přispět k jeho cílům. Podpora uměleckých talentů a inkluzivního prostředí je pro mě důležitá a věřím, že naše spolupráce pomáhá posunout věci správným směrem.
LUCIE DUJARDIN-BAZIER, JEDNATELKA, ASPIRA RECRUITMENT s. r. o.
Novoročenky pro firmu zajišťuji již od roku 2002 a vždy to nebylo vůbec jednoduché rozhodování a vybírání a neměla jsem z toho radost…ale letos mě to neskutečně baví a přijde mi to úplně SUPER. Peníze za novoročenky, které stejně všichni potom vyhodí, jdou na dobrou věc, a to mě fakt těší! Nevím, že jsem na to nepřišla dříve.
DAGMAR KLUGEROVÁ, TOP SERVIS POJIŠTĚNÍ, s. r. o.
Znám DUHU, vím, kdo za projektem stojí, vím, co děláte a jsem přesvědčený, že to děláte správně. Navíc jsou ty obrázky hezké. Vážím si Vaší práce!
JAROSLAV LÁTAL, DIGI OFFICE, s. r. o.
Projekt „Novoročenky pomáhají“ nám dává možnost smysluplně a cíleně pomoci těm, kteří pomoc opravdu potřebují a na které se často zapomíná. Jsme poctěni tím, že můžeme každý rok oslovovat naše obchodní partnery formou krásné novoročenky a zároveň prezentovat zajímavou a inspirativní tvorbu lidí, kteří i přes své znevýhodnění žijí bohatý a smysluplný život. Novoroční přání je završením každého roku a poselstvím do roku nového, a proto je pro nás již dlouhodobě spojené se Společností DUHA, která je symbolem lidství, porozumění a sounáležitosti. Toto vše je důvodem, proč se každý rok rádi vracíme.
Ing. JOLANA VOLÁKOVÁ, PROVOZNÍ ŘEDITELKA, MV TECHNIK, s. r. o.
Člověk by řekl, jak těžké a neveselé musí být pracovat s lidmi se znevýhodněním. A pak přijde k Vám, kde je tolik radosti, úsměvů a nápadů, prostě fantastická tvůrčí atmosféra! A inspirativní. Když jsem viděla malované hrnky, které vznikly díky šikovným rukám lidí v Galerii Duhovka, nakoupila jsem barvy a hrnečky a pustila se do tvoření. A pak jsem si prohlédla obrazy pro Novoročenky. Namalovat je, to bych si netroufla. Tak jsme s mužem vybrali jeden obrázek, koupili si ho a teď už jich zdobí naši stěnu v obýváku sedm. Každý den nám dělají společnost, každý den nám dělají radost. Připomínají nám, jak jste skvělí. Všichni. Držíme vám palce!
JOLANA NOVÁKOVÁ A SLÁVEK KŮTEK
Jsme pracovní kolektiv informatiků. Už toto pojmenování nám způsobuje určité znevýhodnění (legrace) a proto jsme schopni cítit s lidmi, o které pečuje Společnost DUHA. Letos, pokud se nám to povede, koupíme už sedmé dílo, které používáme, jako titulní obrázek na naši ročenku, která informuje o naší práci. Zároveň zde odkazujeme na projekt "Novoročenky pomáhají" pro případné další zájemce. Nepřispíváme žádnou extra částkou, ale je to pravidelně a věříme, že to vyjde aspoň na nějaké krásné barvy. Jsem rád, že se o své vůli rozhodneme a dáme dohromady částku na obrázek. A je u toho i celkem zábava a "boj" při rozhodování, který vybrat. Držíme palce tomuto skvělému nápadu a přejeme nové a štědré podporovatele!
JIŘÍ ŠAFRÁNEK A INFORMATICI OLOMOUCKÉHO KRAJE
Podpoříte dobrou věc a kreativitu klientů Společnosti DUHA. A k tomu získáte originální PF a doma vám bude viset pěkný obraz.
Ing. PAVEL MAGET, JEDNATEL SPOLEČNOSTI REMA, s. r. o.

Inspirovali vás naši ambasadoři a dárci?
Vstupte, prosím, do katalogu.

Váš dar
Kategorie