Reference

Spojit příjemné s užitečným chce asi každý. Udělat to snadno, s dobrým pocitem a milými lidmi už je snad až moc. A přesně tohle nám již několik let před Vánoci umožňují novoročenky DUHY. My máme radost, že jsme snad trochu pomohli. Naši klienti mají radost, že jsme si na ně takovou pěknou formou vzpomněli. A snad i klienti Společnosti DUHA mají radost, že se jejich díla líbí. Už se těšíme na další možnost vybrat si z pestré nabídky témat.
Ing. Robert Šedivec, jednatel ECONET OPENFUNDING s. r. o. .


Znám DUHU, vím  kdo za projektem stojí, vím co děláte a jsem přesvědčený že to děláte správně. Navíc jsou ty obrázky hezké. Vážím si Vaší práce!
Jaroslav Látal, DIGI Office, s. r. o.


Ráda podporuji smysluplné projekty a tahle aktivita DUHY k nim rozhodně patří. NOVOROČENKY pomáhají rozdávat radost, a to hned několikrát: Už jen prohlížení obrázků, z kterých si lze vybrat mne naplňuje radostí a obdivem ke všem jejich malířům. Celý proces přípravy novoročenek přes objednání na webu, grafického zpracování, včetně možnosti zajištění tisku, probíhá profesionálně a lehce, takže další radost. Darovaná suma se promění v zajištění radosti pro klienty DUHY. Originální novoročenky udělali radost stovkám mých klientů a známých. A navíc v mé „koučovně“ visí již tři inspirativní obrazy, které jsou každodenní připomínkou, že pro toho, kdo se umí dívat, je život krásně barevný. Už se těším, jaký obrázek přibude letos.
PaedDr. Pavla Žákovská, PCC Coach & Trainer & Senior Consultant


Člověk by si řekl, jak těžké a neveselé musí být pracovat s lidmi s postižením. A pak přijde k Vám a tam je tolik radosti a úsměvů a nápadů... Prostě fajn tvůrčí atmosféra! Například: kdo mě naučil malovat na hrnky? Vy! Když jsem viděla, co lidi u Vás dokážou, nakoupila jsem barvy a hrnečky a dala se do toho taky. A pak jsem si prohlédla obrazy pro novoročenky. Namalovat je, to bych si netroufla! Tak jsme s mužem vybrali jednu mandalu a teď ji máme doma. Je nám s ní dobře a těšíme se, až jí letos pořídíme parťáka! :)
Jolana Nováková  a Slávek Kůtek


Novoročenky pro firmu zajišťuji již od roku 2002 a vždy to nebylo vůbec jednoduché rozhodování a vybírání a neměla jsem z toho radost.... ale letos mě to neskutečně baví a přijde mi to úplně SUPER. Peníze za novoročenky, které stejně všichni potom vyhodí, jdou na dobrou věc  a to mě fakt těší  !! Nevím, že jsem na to nepřišla dříve.
TOP SERVIS pojištění, s.r.o., Dagmar Klugerová


Koupě obrazu byla nejprve intuitivní, protože je ten obrázek prostě krásný a já ho chtěla. Vzhledem k ceně jsem ovšem zvažovala, jestli je moje chtění rozumné. Když jsem si ovšem uvědomila, že na různé neziskové organizace přispívám již několik let 1000 Kč ročně, řekla jsem si, že je to dobrý způsob, jak si udělat radost a na několik let dopředu si Společnost DUHA odškrtnout jako zaplacenou. Vždyť nevíme, co nás v budoucnu čeká, že? :-)
Anna Halamová


Firma JABLOCOM vždy hledala a hledá příležitost pomoci tam, kde je to potřeba. Projekt Novoročenky, které pomáhají, nás zaujal především smyslem, který celá akce má. Dát klientům společnosti pocit, že jsou potřební, nebo, že vyrobili něco smysluplného, za co jsou zájemci ochotni zaplatit, je bezesporu cenná zkušenost, a to pro obě strany.
Důležité je, že kromě rozeslaných novoročenek, které jistě potěšily, ale nad jejichž osudem nemáme už další kontrolu, visí originál obrazu ve společných prostorách firmy, všem na očích, a tak po celý rok udržuje sounáležitost s projektem, který jsme podpořili.
To, čím se dále projekt odlišuje od mnohých ostatních, je jeho organizační zajištění. Přehledné webové stránky, kde je možné si obraz vybrat a snadno zarezervovat, nabídka grafického zpracování a tisku novoročenek a i následná mailová komunikace jsou dobře promyšlené kroky, které nám, zájemcům o podporu něčeho prospěšného,  výrazně usnadní naše dobré úmysly uskutečnit.
Šárka Hofrichterová, assistant managing director


Jako každý rok, Nový Prostor připravoval své vánoční číslo a přemýšleli jsme, co dáme našim čtenářům jako dárek. Nakonec jsme se rozhodli pro projekt novoročenky pomáhají. Společně s našimi prodejci jsme vybrali novoročenku společnosti Duha a udělali jsme moc dobře. Jednak jsme pomohli další organizaci a také jsme měli možnost do výběru zapojit i naše klienty, což bylo pro celou věc nejdůležitější. Děkujeme za spolupráci a přejeme projektu Novoročenky pomáhají hodně úspěchů.
Za Nový Prostor Dagmar Kocmánková, předsedkyně spolku


Novoročenky, které pomáhají

Projekt Novoročenky, které pomáhají podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA, z. ú.

sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním
Fügnerovo náměstí 1866/5 , 120 00 Praha 2
IČ: 45247439, DIČ: CZ45247439

Kontakt

napište nám na duha@spolecnostduha.cz
nebo navštivte naše stránky spolecnostduha.cz