Jak můžete pomoci?

1. Prohlédněte si obrazy, které namalovali klienti Společnosti DUHA

Prohlédněte si obrazy, které namalovali naši klienti, dospělí lidé s mentálním znevýhodněním v rámci činnosti v Centrech denních služeb. Obrazy jsou rozděleny do čtyř cenových kategorií. Obrazy najdete v katalogu v kategorii 3.000Kč,  5.000Kč,  10.000Kč, 15.000Kč. V ceně obrazu je i grafické zpracování Vaší novoročenky dle vybraného vzoru a zaslání obrazu poštou v ČR.

2. Rezervujte si obraz, který vás nejvíce oslovil

Vyplňte prosím rezervační formulář, obraz máte rezervován po dobu 5 pracovních dnů (nepočítáme den rezervace), poté zašlete finance (dar) dle pokynů, které obdržíte při rezervaci na darovací účet Společnosti DUHA (účet pro zasílání darů: 35-7272940217/0100 Komerční banka).

Výběrem obrazu poskytujete Společnosti DUHA dar, na který obdržíte darovací smlouvu. Vzor darovací smlouvy si můžete přečíst při procesu rezervace. Při rezervaci  také vyplníte údaje nutné pro uzavření smlouvy. Vyplněnou darovací smlouvu Vám co nejdříve zašleme mailem ke kontrole, po schválení ji zašleme podepsanou na adresu uvedenou ve smlouvě.

Jakmile obdržíme finanční částku, objeví se u obrazu jméno soukromého dárce nebo název vaší firmy a "prodáno".

Zajistíme grafické zpracování Vaší novoročenky s vybraným obrazem. Obdržíte zpracovanou novoročenku Vaší firmy nebo osobní novoročenku v grafické podobě pro rozesílání mailem (formát pdf, jpg) a pro tisk. 

Tisk novoročenek zajistíme na základě individuální poptávky, není součástí daru (ceny za obraz). Partnerskou tiskárnou pro tento projekt je AF BKK tiskárna, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a která tiskla novoročenky dárců i v minulých ročnících, a to za velice příznivé ceny. Veškerou komunikaci s tiskárnou pro Vás zajistíme a cenu za konkrétní počet novoročenek Vám na vyžádání sdělíme. 

3. Vyberte si vzor novoročenky

Zde si prohlédněte vzory, svůj výběr a zájem o grafické zpracování označíte až v rezervačním formuláři. Vybrat si můžete z devíti vzorů. Ve vybraném grafickém návrhu je možno změnit barevnost písma, vložit Váš text a jméno a logo firmy. Změny domluvíme telefonicky nebo mailem, budeme Vás kontaktovat.

Pokud Vám nevyhovuje žádný námi zpracovaný návrh, můžete zvolit při rezervaci možnost "chci pouze obrázek a nemám zájem o žádný vzor" a dostanete originál obrázku a pro samostatné grafické zpracování jeho variantu v JPG formátu.

4. Předáme vám obraz

Po obdržení finanční částky a podepsané darovací smlouvy Vám doručíme originál obrazu a poděkování Společnosti DUHA. Předání osobní (v Praze) nebo poštou (Praha, ČR) dle domluvy s produkcí losova@spolecnostduha.cz,
tel.: + 420 724 034 356.

Pokud nepožadujete grafické zpracování, zajistíme rovnou předání obrazu. Přesto prosíme, pokud využijete obraz na novoročenku, pod obrázek prosím uveďte: Jméno autora/autorky obrazu – „Název obrazu“, Společnost DUHA, z. ú., sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním.

Rozešlete Vaše novoročenky.

Prohlédněte si náš katalog

DĚKUJEME VÁM, ŽE POMÁHÁTE

Vzory pro rok 2016

Barvu užitého písma lze na přání přizpůsobit firemní identitě.

vzor 1
Vzor 1 (formát DL)

vzor 2
Vzor 2 (formát DL)

vzor 3
Vzor 3 (formát DL)

vzor 4
Vzor 4 (formát DL)

vzor 5
Vzor 5 (formát DL)

vzor 6
Vzor 6 (formát DL)

vzor 7
Vzor 7 (formát A5)

vzor 8
Vzor 8 (formát A5)

vzor 9
Vzor 9 (formát A5)