Jak můžete pomoci?

Jen pár kroků k pomoci

1. Vyberte si obraz z katalogu (vel. vždy výška x šířka v cm) nebo na Vernisáži již brzy v K+K Central Hotel, Hybernská 10, Praha 1.

Prohlédněte si obrazy, které namalovali naši klienti, dospělí lidé s mentálním znevýhodněním v rámci činnosti v Centrech denních služeb. Obrazy jsou v katalogu rozděleny do čtyř kategorií podle ceny: 3.000 Kč,  5.000 Kč,  10.000 Kč, 15.000 Kč, 20.000 Kč. Vyberte si obraz v kategorii, která odpovídá výši daru, který nám chcete věnovat. Odměnou a protihodnotou Vám bude originál obrazu a z něj vytvořená jedinečná novoročenka. Zajistíme i grafické zpracování Vaší novoročenky dle vybraného vzoru a předání obrazu.

2. Vyberte si vzor novoročenky

Zde si prohlédněte vzory, svůj výběr a zájem o grafické zpracování označíte až v rezervačním formuláři. Vybrat si můžete z devíti vzorů. Ve vybraném grafickém návrhu je možno změnit barevnost písma, vložit Váš text a jméno a logo firmy. Změny domluvíme telefonicky nebo mailem, budeme Vás kontaktovat.

Pokud Vám nevyhovuje žádný námi zpracovaný návrh, můžete zvolit při rezervaci možnost "chci pouze obrázek a nemám zájem o žádný vzor" a dostanete originál obrázku a pro samostatné grafické zpracování jeho variantu v JPG formátu.

3. Rezervujte si obraz, který vás nejvíce oslovil a pošlete finanční dar

Vyplňte prosím rezervační formulář (dostanete se na něj z katalogu), obraz máte rezervován po dobu 5 pracovních dnů (nepočítáme den rezervace), poté zašlete finance (dar) dle pokynů, které obdržíte při rezervaci na darovací účet Společnosti DUHA (účet pro zasílání darů: 35-7272940217/0100 Komerční banka).

Výběrem obrazu poskytujete Společnosti DUHA dar, na který obdržíte darovací smlouvu. Vzor darovací smlouvy si můžete přečíst při procesu rezervace. Při rezervaci  také vyplníte údaje nutné pro uzavření smlouvy. Vyplněnou darovací smlouvu Vám co nejdříve zašleme mailem ke kontrole, po schválení ji zašleme podepsanou na adresu uvedenou ve smlouvě.

Jakmile obdržíme finanční částku, objeví se u obrazu jméno soukromého dárce nebo název vaší firmy a "prodáno".
Stanete se tak našimi dárci.

4. Obdržíte novoročenku a originál obrazu

Zajistíme grafické zpracování Vaší novoročenky s vybraným obrazem. Obdržíte zpracovanou novoročenku Vaší firmy nebo osobní novoročenku v grafické podobě pro rozesílání mailem (formát pdf, jpg) a pro tisk. 

Tisk novoročenek zajistíme na základě individuální poptávky, není součástí daru (ceny za obraz). Partnerskou tiskárnou pro tento projekt je AF BKK tiskárna, se kterou máme dlouholeté zkušenosti a která tiskla novoročenky dárců i v minulých ročnících, a to za velice příznivé ceny. Veškerou komunikaci s tiskárnou pro Vás zajistíme a cenu za konkrétní počet novoročenek Vám na vyžádání sdělíme. 

Po obdržení finanční částky a podepsané darovací smlouvy Vám doručíme originál obrazu a poděkování Společnosti DUHA. Předání osobní (v Praze) nebo poštou (Praha, ČR) dle domluvy s produkcí fruhaufova@spolecnostduha.cz, tel.: +420 606 226 127.

Pokud nepožadujete grafické zpracování, zajistíme rovnou předání obrazu. Přesto prosíme, pokud využijete obraz na novoročenku, pod obrázek prosím uveďte: Jméno autora/autorky obrazu – „Název obrazu“, Společnost DUHA, z. ú., sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním.

Rozešlete Vaše novoročenky.

Prohlédněte si náš katalog

DĚKUJEME VÁM, ŽE POMÁHÁTE

Vzory pro rok 2019-2020

Barvu užitého písma lze na přání přizpůsobit firemní identitě.

vzor 1
Vzor 1 (formát DL)

vzor 2
Vzor 2 (formát DL)

vzor 3
Vzor 3 (formát DL)

vzor 4
Vzor 4 (formát DL)

vzor 5
Vzor 5 (formát DL)

vzor 6
Vzor 6 (formát DL)

vzor 7
Vzor 7 (formát A5)

vzor 8
Vzor 8 (formát A5)

vzor 9
Vzor 9 (formát A5)

Novoročenky, které pomáhají

Projekt Novoročenky, které pomáhají podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA, z. ú.

sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním
Fügnerovo náměstí 1866/5 , 120 00 Praha 2
IČ: 45247439, DIČ: CZ45247439

Kontakt

napište nám na duha@spolecnostduha.cz
nebo navštivte naše stránky spolecnostduha.cz