Petr Simon

Naši klienti potřebují podporu asistentů Společnosti DUHA k tomu, aby mohli žít běžný život. Zakoupením obrazu pro novoročenku pomůžete dospělým lidem s mentálním znevýhodněním tuto asistenci zajistit.

Pan Petr navštěvuje Centrum denních služeb (CDS) Nová DUHA. Je to tichý a velmi sympatický pán, který se ze všeho nejraději věnuje tkaní na tkalcovském rámu. Je manuálně velmi zručný. Pod jeho rukama vznikají na tkalcovském rámu polotovary různých velikostí, ze kterých se pak následně zhotovují kabelky a tašky. Pan Petr je otevřený novým činnostem a nebojí se je zkoušet. Je zvídavý a rád se účastní také aktivit mimo CDS. Oblíbil si návštěvy muzeí a výstav, několikrát se zúčastnil celodenního výletu za poznáváním přírodních krás na území Prahy. 

K jeho oblíbeným činnostem patří malování, proto se zapojil i do projektu Novoročenky, které pomáhají. Maluje podle vlastních nápadů. Soustředěně malovat vydrží dlouhou dobu. Rád maluje zvířata a přírodu, zejména stromy v lese, vesnice a kostely. Jeho obrazy jsou krásně tajemné a uklidňující a mnoha dárcům projektu Novoročenky, které pomáhají se zalíbily a ozdobily jejich novoročenky. Podívejte se na obrazy pana Petra Simona, třeba některý osloví i Vás.

Díla autora Petr Simon

Novoročenky, které pomáhají

Projekt Novoročenky, které pomáhají podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA, z. ú.

sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním
Fügnerovo náměstí 1866/5 , 120 00 Praha 2
IČ: 45247439, DIČ: CZ45247439

Kontakt

napište nám na duha@spolecnostduha.cz
nebo navštivte naše stránky spolecnostduha.cz