Milan S.

Naši klienti potřebují podporu asistentů Společnosti DUHA k tomu, aby mohli žít běžný život. Zakoupením obrazu pro novoročenku pomůžete dospělým lidem s mentálním znevýhodněním tuto asistenci zajistit.

Pan Milan je tichý a klidný klient, ochotný vždy pomoci druhým. Centrum denních služeb Galerie DUHOVKA navštěvuje čtyřikrát týdně a s podporou asistentů se učí věcem, které potřebuje v běžném životě. Dělá neustále velké pokroky. Nejraději připravuje společnou svačinu pro klienty, učí se chodit samostatně nakupovat, to jej velice baví. Naučil se péct perník a jeho cílem je dobře třídit odpad. Rád má také cvičení. 

Z tvořivých činností se mu líbí právě malování. S malováním začal v roce 2013, kdy se zapojil do projektu Novoročenky, které pomáhají a chuť malovat mu vydržela až do dnešních dnů. Zkouší si různé techniky a materiály a nejvíc ho zatím bavilo malovat prstovými barvami. Pan Milan se našel v malování abstraktních motivů. Umí velice hezky kombinovat barvy. Jeho obrazy tak opravdu lahodí oku. Podívejte se na díla pana Milana S.

Díla autora Milan S.

Novoročenky, které pomáhají

Projekt Novoročenky, které pomáhají podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA, z. ú.

sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním
Fügnerovo náměstí 1866/5 , 120 00 Praha 2
IČ: 45247439, DIČ: CZ45247439

Kontakt

napište nám na duha@spolecnostduha.cz
nebo navštivte naše stránky spolecnostduha.cz