Jiřina Zouzová

Naši klienti potřebují podporu asistentů Společnosti DUHA k tomu, aby mohli žít běžný život. Zakoupením obrazu pro novoročenku pomůžete dospělým lidem s mentálním znevýhodněním tuto asistenci zajistit.

Paní Jiřina je dlouholetou klientkou služeb Chráněné bydlení i Centrum denních služeb (CDS) Společnosti DUHA. Je přátelská a všemi klienty oblíbená pro svoji veselou povahu, stále vymýšlí stále nějaké legrace. Na svůj věk je stále neuvěřitelně vitální. Celý život ráda pracovala, v Centru denních služeb měla malý úvazek a uklízela. Práce ji těšila a nikdy se jí nevyhýbala.  Má ráda také všechny tvořivé aktivity v CDS. Paní Jiřina je opravdu velice aktivní, sama přichází s nápady na nové aktivity, chce vyzkoušet každou novou činnost, která se v CDS nabízí. Ráda vyrábí svíčky, navléká korále, vyrábí šperky a maluje.

Paní Jiřina je talentovaná malířka s velkou fantazií. Ráda maluje podle sebe, sama si hledá náměty. Líbí se jí malování mandal a zkouší to různými technikami. V jejích obrazech najdete klidně modré stromy a modré vlasy, maluje si zkrátka podle svého, její obrazy mají kouzlo. Do projektu Novoročenky, které pomáhají se zapojila od prvního ročníku. Od té doby namalovala spoustu krásných obrazů. Podívejte se, jaké obrazy paní Jiřina namalovala v Klubu malování CDS Galerie DUHOVKA.

Díla autora Jiřina Zouzová

Novoročenky, které pomáhají

Projekt Novoročenky, které pomáhají podporuje dospělé lidi s mentálním znevýhodněním ve Společnosti DUHA.

Společnost DUHA, z. ú.

sociální služby pro dospělé osoby s mentálním znevýhodněním
Fügnerovo náměstí 1866/5 , 120 00 Praha 2
IČ: 45247439, DIČ: CZ45247439

Kontakt

napište nám na duha@spolecnostduha.cz
nebo navštivte naše stránky spolecnostduha.cz